• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JI UŽ PO TISÍCILETÍ
  POVAŽUJÍ ZA VYNIKAJÍCÍ
  LÉČIVOU ROSTLINU.
  EXISTUJE LÉČIVÁ ROSTLINA,
  KTERÁ NEMÁ ŽÁDNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY
  ANI PŘI DLOUHODOBÉM UŽÍVÁNÍ.
  ZLEPŠUJE OBRANYSCHOPNOST
  ORGANISMU A TAKÉ JEHO SCHOPNOST
  SAMOLÉČBY.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" SPOLEČNOST MÁ CELÝ PRŮBĚH
  POD KONTROLOU - OD PĚSTOVÁNÍ AŽ
  PO KONEČNÝ PRODUKT.
 • ganoderma USKUTEČNĚTE
  SNY SE MĚNÍ V REALITU S DXN!
  PEČUJTE O SVÉ ZDRAVÍ! BUĎTE FINANČNĚ NEZÁVISLÝ! MĚJTE VYŠŠÍ ŽIVOTNÍ ÚROVEŇ! USKUTEČNĚTE VAŠE SNY!
video PŘIDEJTE SE!
TEĎ!
2011 červen
Po Út St Čt So Ne

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

 

 

 

Zapiš se na zpravodaj

Křestní jméno:

E-mail:

O výrobcích:   Obchodní příležitost:

Type the word!

captcha
Get a new text!

Zavoláme Ti!

Pokud máš pocit, že bys raději o tomto obchodě mluvil se mnou nebo s mým spolupracovníkem, zadej
Vaše jméno:

 

Please enter your country code next to your phone number!

Tvoje telefonní číslo:

 

nebo kontakt na Tvůj skype:

 

nebo e-mail adresu:

 

and type the word!

captcha
Get a new text!

 

čen

10

PRODUKTY DXN - VAŠE REFERENCE

10. červen 2011 pátek

Jelikož si velice vážíme našich klientů a chceme, aby každý zákazník byl spokojený, jsme s nimi pořád v kontaktu a v případě potřeb konzultujeme i jejich zdravotní stav s celosvětově uznávanou osobností paní  JANE YAU.( 15 let zkušeností s výrobky DXN a jejich použití v praxi u pacientů po celém světě.)


Dr. Jane Yau


Během půl roku se nám podařilo nashromáždit příběhy všech lidí, kteři jsou ochotní se o své zkušenosti podělit. Tímto všem upřímně děkujeme a věříme, že právě jejich rady a zkušenosti pomohou i ostatním. S potěšením vám tedy představujeme REFERENCE od našich uživatelů. Udělejte si pohodlí a přesvědčte se sami, jak mohou třeba i vám tyto produkty pomoci.


 • Petr, OSVČ, 54 let Střední Čechy
Popiš obtíží:


Od dětství trpí alergiemi na pyly a má těžké astma brochiale. Dále má muž diagnostikovanou CHOPN (Chronická obstrukční plicní nemoc). Uvádí, že se mu velmi špatně dýchá, každý den užívá inhalátor a léky na žaludek.


Příběh:


Muž užívá dva měsíce Cordypine. Účinky ananasové šťávy v kombinaci s cordycepsem se dostavily velmi rychle. Pan Petr říká, že se mu nyní velmi dobře dýchá, nemusí dokonce vůbec užívat inhalátor. Jako další pozitivum šťávy Cordypine bylo, že se tomuto pánovi prokazatelně zlepšilo trávení, zhubl 8 kg, a proto se prý cítí velmi dobře a spokojeně.


 • Žena 24 let, Studentka, Morava


Popis obtíží:


Onemocněla, dostala horečky 41°C. Prodělala vyšetření, kde lékaři zjistili zánět ledvin. Nasadili antibiotika, zánět se zhoršoval, navrhovali odstranit ledvinu a doporučovali ukončit vysokou školu (chyběl jí poslední semestr).


Příběh:


Paní Jane navrhla užívání:
Spirulinu, Cordyceps, Cordypine, GL, Morinzhi.

Při užívání se cítila dobře, zvládla dokončit vysokou školu. Při kontrole za 5 měsíců měli lékaři šok, jak je možné, že ledvina je tak krásně vyčištěná.

Dnes užívá 3x denně 5 tablet Spirulinu a 3x denně 1 kapsli Cordycepsu. • Paní Miloslava, administrativní pracovnice, 42 let Střední Čechy

Popis obtíží:

Paní Miloslava mi sdělila, že nyní konkrétní zdravotní obtíže nemá. Pouze jí dlouhodobě trápí nadváha a od dětství má hormonální potíže (nemoc jí neomezuje).

Příběh:

Paní Miloslava si při prvním nákupu vybrala černou kávu Lingzhi Black Coffee a Cordypine. Po prvním měsíci užívání produktů DXN byla žena velmi spokojená. Účinky popsala tak, že se cítí „nabytá energií“ a je nadšená z toho, že nyní (po šesti týdnech pití Cordypine) má o 11 kg méně.

Slečna Kateřina, studentka VŠ, 24 let,Střední Čechy

Popis obtíží:

Od tří let silné pylové alergie na první jarní stromy, od devíti let se stav zákaznice výrazně zhoršil. Objevily se alergie i na zvířecí srst, potravinové alergie (ovoce, zelenina, ořechy…), pyly letních trav, pelyněk, chladová kopřivka. V pubertě jí bylo diagnostikováno středně těžké astma bronchiale.

Příběh:

Slečna Kateřina byla zpočátku velmi skeptická vzhledem ke svým zkušenostem s alternativní medicínou. S alergiemi bojovala různě- samozřejmě antihistaminika předepsané alergologem, ale i akupunktura, homeopatika, čínské byliny apod. Nikdy nebyla léčba úspěšná, dokonce se příznaky ani nezmírnily. Přes dlouhé váhání nakonec produkty společnosti DXN vyzkoušela - čokoláda, RG a GL. Sama byla překvapená, jak rychle bylo znát, že alergie jsou potlačeny. S pilulemi začala dokonce i v sezóně jarních stromů, kdy má nejvíce potíže (senná rýma, svědění a natékaní očí, kopřivky, astma) a příznaky alergie ustoupily během týdne. Moc jí potěšilo, že po tolika letech může jíst ovoce a zeleninu bez dušení, vyrážek a puchýřů na rtech.

Nyní mimo hlavní sezónu alergií stále užívá GL. Dále si oblíbila i jiné přípravky DXN- mýdlo Ganozhi Szappan, šampón Ganozhi Sampon a zubní pastu Ganozhi.

 • Jakub. 23 let, Aktivně 6 let fitness. Jižní Čechy


Popis obtíží:

Chronická celoroční rýma ( 3- 4x do měsíce silné "záchvaty" rýmy ) , občasné problémy s trávením a časté pálení žáhy v důsledků velkého příjmů masa a potravy vůbec.


Příběh:

Vyměnil jsem pouze kávu za kvalitní kávu s RESHI. Denně cca 2 šálky.

Chtěl jsem poznat, zda skutečně lze dosáhnout výsledků pouhým pitím kávy, čaje nebo čokolády s obsahem REISHI. Navíc se mé problémy s rýmou zhoršili po nástupu do zaměstnání ve věznici, kde jsem byl téměř denně vystaven špinavému a nehygienickému prostředí.

Výsledek: 1. měsíc se chronická rýma objevila pouze jednou a to v mírné formě. Od té doby znatelné zlepšení.

Problémy s trávením zmizely po cca 14 dnech, kdy proběhala účinná detoxikace těla. (tmavá moč a řidší stolice) Pálení žáhy už jen minimálně. Okamžitě mizí po šálku kávy nebo čaje.


Doporučuju vychutnat si tyto nápoje po každém větším jídle a před nebo po sportovním výkonu. Protože doplňují spoustu antioxidantů, minerálů a vitamínů. Regenerují buňky a čistí tělo od škodlivých látek, které se vyplavují po náročném fyzickém výkonu. Výsledkem je tak celková kvalitní regenerace těla.


Paní Jitka, 50 let, profesorka. Střední Čechy

Popis obtíží:

Velice častý a dlouhodobý problém s afty se kterými si lékaři léta nevěděli rady.

Příběh:

Podstoupila řadu testů, kdy jí ty afty i vyřezávali a zkoumali. Nikdy se však nepodařilo najít účinný způsob vyřešení tohoto problému. Diagnózy se pořád měnily stejně tak, jako druhy léčby, které spíše škodily než pomáhaly. Paní Jitka po každé hodně trpěla, když se jí v puse ty afty objevily.

Když k ní přijela na návštěvu dcera, nabídla jí pastu, která pomohla její kamarádce na vážnou paradentózu.

Výsledek: Paní jí večer vyzkoušela a ráno s nadšením referovala své dcerce, jak se jí ty dva afty přes noc zatáhly a v klidu odezněly. Pastu s ganodermou používá dodnes a moc se jí od té doby ulevilo


DXN Facebook Share Share on Facebook

čen

7

Deník rozvoje mé obchodní sítě č. 4 - Dosažení 1. manažerské poszice SA

7. červen 2011 Úterý

Tak se tu zhruba po měsíci opět setkáváme přátelé. Kdybych měl shrnout z obchodního hlediska uplynulý měsíc květen, bylo by to upřímně trošku rozpačité. Na jednu stranu se nám podařilo zvýšit v naší organizaci obraty a máme spoustu nových spokojených klientů. Na druhou stranu mým cílem bylo rozšířit obchodní síť alespoň o 6 lidí celkově. Získali jsme ale pouze 2. A mě se navíc všechny pohovory přesunuly na červen, takže já osobně nepřivedl žádného nového člena.


Ale zase jsme se posunuly o kus dál a máme více zkušeností. Rád bych se s Vámi o jednu z nich podělil. Když budujete svou síť obchodníků, kouzlo není v tom "lanařit" každého a registrovat co nejvíc lidí. Jde o  to nabídnout tenhle obchod těm, co opravdu chtějí a mají chuť se do něčeho pustit. Protože ví, že zkrátka dneska existují zajímavé příležitosti a nebojí se jich využít. Tedy lidem, kteří pochopí rychle co se jim nabízí a jdou do toho.


A jakmile získáte nového člověka, je potřeba ho okamžitě podpořit. Vést ho. Být jeho trenérem a co nejdřív jej vyškolit. A to proto, aby se stal samostaným a byl pro vaší organizaci platným článkem. To vám později ušetří spoustu času a přinese rychlé výsledky. Osobně tedy raději seženu za rok 12 lidí (mluvím o lidech,co chtějí dělat vlasní byznys, ne zákaznících, co se registrují z úplně jiných důvodů). Tedy seženu raději 12 podnikavých lidí a dám jim ten nejlepší servis. Vyškolím je. A naučím je zkrátka to, co jsem se sám naučil. Je to lepší než zaregistrovat 50 lidí, co nemají proškolení a neví jak ten byzyns dělat.


Vždycky se snažte aby vaši "svěřenci" byli jendoho dne lepší než vy! Ideální je starat se takhle o 2-4 lidi najednou. Máme pro každého nováčka připravené zajímavé interaktivní školení, které ja daleko účinnější než pouze poslouchání nějakých přednášek.. Během měsíce se tak všichni dozvědí to nejdůležitější a můžou efektivně budovat svou organizaci. Efektivně znamená, že jim to skutečně přináší výsledky!


Dávno vím, že nejde o to hrabat body a sledovat pouze své pozice v odměńovacím plánu. Je důležité upřímně nejdřív dávat, dávat a dávat. Peníze a to všechno přijde přirozeňe spolu s tím. A já už teď po půl roce vidím tu ohromnou sílu jakou síťový marketing má. Lidé chodí, že mají domluvené kontatky a nové klienty a já ty lidi ani neznám a trvalo by mi věčnost, než bych jim všem ukázal co pro ně máme. Skutečně vám tento systém ušetří spoustu času. To je to nejcennější co získáte - čas na cokoliv chcete.


Začátkem června jsem takto dosáhnul první manažerské pozice SA a mé bonusy se počítají nnyní od 25%.


Mnohem zajímavější jsou ale ty ohlasy od lidí, kteří vyzkoušeli produkty a byli s nimi spokojeni. Proto vám pár jejich příběhů během tohoto týdne ukážeme tady v mém BLOGU.


Ještě jedna věc. Pro lidi, kteří už dělají jakýkoliv MLM a hlavně pro ty začínající. - Nepřestávejte s kontaktováním a výmýšlením dalších postupů,  jak a komu ukázat vaší příležitost. To se talo přesně mě v tom květnu. Ne že bych nic nedělal. To ne. Ale příliš jsem se spoléhal na lidi pode mnou. A sám jsem pak nezapojil do toho obchodu nakonec nikoho, protože se objevilo pár překážek a budeme to řešit až teď v červnu. Na svou obranu ale musím říct, že jsem zase místo toho připravoval školení a nějaké nové materiály pro své lidi. Hodně mi v tomhle pomáhá i má přítelkyně, které tímto děkuju. :-)


Myslím si, že je dobré neustále vymýšlet nové a zábavné způsoby jak udělat něco pro to, aby vaše organizace úspěšně rostla. A není ani moudré čekat, až se někdo konečně rozhoupe a mezitím nic nedělat. Je to váš byznys, který vám formuluje váš život během následujících let. Co myslíte zaslouží si to vaší pozornost a úsilí?


Můj kamarád mi jednou řekl zajímavou věc. Byl mezi prvními se kterými jsem začal spolupracovat. A když viděl ten marketingový plán a to všechno, povídá mi: ,,To je prakticky jako taková moje vlastní  bonsai viď? Pěkně se o ní staráš a šlechtíš si jí tak, aby ti krásně rostla podle tvýych představ."Bonsai životaS pozdravem

Jakub Baxa


DXN Facebook Share Share on Facebook

kvě

8

Deník rozvoje mé obchodní sítě č.3

8. květen 2011 neděleV sobotu 7.5. proběhnul zajímavý seminář v pěkném hotelu Solenice u Orlické přehrady. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací a slyšeli další pozoruhodné příběhy obyčejných lidí, kterým produkty DXN pomohly vyřešit  různé zdravotní problémy.


Velká část prezentace byla zaměřena na obchod a podnikání v praxi. Nyní už víme jak přesně a jednoduše navázat spolupráci se zdravými výživami a kavárnami. A získali jsme i další podpůrné materiály.


Hlavní přínos ale pro mojí organizaci mělo to, že se jí zůčastnili mojí přátelé se kterými už spolupracuji.

Dozvěděli se tak plno zajímavých věcí od zkušenějších obchodníků. Pro všechny to byla zkrátka rozumně strávená sobota :-)


Jinak se musím pochlubit, že se mi pomalinku začíná rozjíždět pobočka na Slovensku, kde mám velice schopného kolegu. Ještě jsem ho sice v životě neviděl:-) (protože mě kontaktoval skrz tyto stránky a od té doby si akorát voláme nebo píšem), ale je vidět, že je to šikovný člověk.


Další výborná zpráva je, že můj poslední registrovaný kamarád má známého v Anglii, kde ještě DXN oficiálně žádnou pobočku nemá. V současnosti tomu člověku už vyřizujeme registraci do systému. Takže to vypadá na další zahraniční spolupráci. Podotýkám, že pokud to vyjde, budeme mít pod sebou trh celé Velké Británie!


Už v minulosti se mnohkrát stalo,že člověk který byl jako první v dané zemi regisrovaný a začal se tomu obchodu věnovat, velice zbohatnul. Viz. Filipíny,Austrálie,Mexiko,USA atd.


Na druhou stranu ale zůstáváme nohama na zemi, protože jsou s tím spojené počáteční provozní problémy. Nicméně jde o ty samé věci, které už se řešily mnohokrát předtím. Takže existuje "návod" jak na to. Už jsme kontaktovali ty správné lidi, kteří by nám měli odpovědět a pomoci.


Tohle je trošičku takovej pozitivní extrém. Chci říct, že pokud má být někdo úspěšný vůbec nemusí shánět kontakty do zahraničí. U nás v České republice jsme ještě ani nezačali! A zejména v Čechách je to pořád pole neorané. Morava je malinko napřed. Celkově je tu veliký potenciál začít budovat skutečně produktivní příjem.


Jestli tedy někdo čtete tyto řádky a možná uvažujete,že byste se rádi zapojili, neváhejte mě kontaktovat a získejte všechny potřebné informace,které vám pomohou se správně rozhodnout, zda je tato obchodní příležitost i pro vás.


Pěkný 8. květen přeje Jakub Baxa

DXN Facebook Share Share on Facebook

dub

4

Deník rozvoje mé obchodní sítě č.2

4. duben 2011 pondělí

Zdravím všechny návštevníky tohoto webu. Rozhodli jsme se s několika přáteli využít této možnosti k podnikání a minule jsem psal první zkušenosti s tímto zajímavým obchodem. Jak se tedy situace za necelý měsíc změnila?


Rozšířili jsme řady a je nás dohromady 8. Moje bonusové provize se počítají nyní od 12% a už teď vím, že tento měsíc se dostanu min. na 15%.


Co se týče těch kaváren, zatím s nimi pořád jednáme a zkoušíme kontaktovat i nové. Majitelé jsou dost překvapeni. Nikdo z nich o této kávě ješťe neslyšel a proto jsou zatím  opatrní. Nicméně na kavárnách ten obchod vůbec nestojí. Jde nám spíš o rekace lidí z oboru a chceme vyzkoušet dostat do nabídky vedle turka a espressa i tuto jinou kávu prospívající zdraví.


Proč to tady ale vůbec píšu. Chci všem potenciálním zákazníkům nebo zájemcům o vlastní podnikání, kteří by rádi nějak změnili způsob života, upřímně ukázat, jak to všechno funguje v praxi.


Už teď můžu říct, že nemusíte tipovat, jestli to finguje nebo ne. Funguje to. A to mluvím jak o výrobcích a jejich velice pozitivních účincích, tak o obchodním systému a vyplácení provizí.


Bohužel mám dost práce, protože pořád ještě chodím do zaměstnání, takže se mi nedaří psát tolik poznatků, kolik bych chtěl. Kdokoliv budete mít otázky, kontaktujte mě a já vám povím nebo pošlu podrobnější informace.


Z důvodů přísných zákonů EU nelze příliš detailně prezentovat alternativní medicínu a její účinky. Proto jsou i popisky produktů tak strohé a takřka nic neříkající. Je to problém to přiznávám, ale obrovské farmaceutické společnosti, které obchodují s léky (ohromný byznys) přísně potírají některé přírodní a alternativní zdroje medicíny. Bohatí zkrátka určují zákony. To není nic nového.


Nicméně důležité je jestli produkty fungují a mají odpovídající výsledky. DXN výrobky skutečně mají prokazatelně pozitivní účinky na kompletní zdraví lidí. A to dělá tenhle obchod ještě lepším. Protože můžete pomoci lidem ve vašem okolí účinně vyřešit spoustu zdravotních problémů.


Takže z mého hlediska se obchod zatím relativně daří a dělá nám všem radost.


I zákazník získává pravidelnými nákupy velice štědré slevy a za sebemenší reklamu je ještě navíc odměněn.


Pro obchodníky má DXN skutečně veliký potenciál a zajímavé provize.


Na druhou stranu je potřeba se tzv. "byznysově vzdělat" a mít tedy ochotu učit se novým věcem. Začít skutečně pracovat. Začátky v podnikáni jsou težší. To můžu potvrdit. Už ale po třech měsících celkově v tomto směru začínám vidět veliký potenciál. Navíc máme k dispozici prověřené způsoby, jak uspět. A to od lidí, kteří se od nuly vypracovali až na vrchol. Tak se budeme dál řídit jejich radami a uvidíme;-).


Richard Denny řekl: "Důležité nejsou schopnosti ale touha"


Jakub

DXN Facebook Share Share on Facebook

bře

9

Deník rozvoje mé obchodní sítě č.1

9. březen 2011 středa

Každý začátek něčeho nového sebou přináší i překážky. Mám pro vás všechny jednu radu z vlastní zkušenosti. Nebojte se těch překážek. A nebojte se chybovat.


A jak se nám daří v podnikání s DXN společností? Začali jsme v půlce ledna 2011 a na konci tohoto měsíce budeme už na 12%. V součastnosti máme skupinu o třech lidech, kterou dále rozšiřujeme. Začátky jsou pomalejší. A věnujeme se tomu zatím ještě při práci. Je to naše první zkušenost s podobným druhem podnikání.


Příjmy? Bavíme se o podnikání ne o zaměstnání takže ze začátku jsou příjmy menší což je jasné, protože jsme prakticky ještě nic nevybudovali. Ale ten systém je spravdlivý vyplatí vám přesně to na co máte nárok.

Zatím tedy máme asi tak 500Kč slevu na všechny produkty. Což je příjemné.


Teď je našim hlavním cílem pomoci registrovaným k jejich prvním registracím. Máme tam už rozjednanou i jednu kavárnu v obchodním centru. Dám vědět, jak to dopadlo.

S pozdravem

Jakub

DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.